Dekoracyjne posadzki z mikrobetonu
Zewnętrzne dekoracyjne wykończenia betonu zostały zaprojektowane tak, aby spełniały swoją funkcję zarówno w zakresie naprawy lub regeneracji powierzchni, jak i posiadały estetyczne wykończenie, oraz które można nanosić na nowe lub istniejące powierzchnie betonowe.
Nasze systemy są mocniejsze od tradycyjnej wylewki betonowej, dzięki czemu są w stanie wytrzymać duże obciążenia spowodowane ruchem kołowym oraz są przystosowane na każde warunki atmosferyczne (temperatury ekstremalnie gorące lub zimne).
System stemplowany został zaprojektowany w celu uzyskania trwałych i estetycznych wykończeń teksturowanych, stemplowanych jednocześnie redukując wady powierzchni do minimum tworząc stabilną warstwę przypowierzchniową.
Grubość systemu waha się od 5 mm do 9 mm. Dzięki temu materiałowi możemy bardzo łatwo odzwierciedlić na posadzce skomplikowane struktury i tekstury kamieni, łupków, drewna itp. oraz ją zabarwić za pomocą barwników, które dodadzą posadzce naturalności.
Można je stosować: na zewnątrz lub wewnątrz jak w budynkach mieszkalnych tak i w pomieszczeniach przemysłowych na betonie nowym jak i już istniejącym lub przeznaczonym do renowacji.
Zastosowanie posadzek polimerowo-cementowych
Taras
Dekoracyjne i wytrzymałe
Schody zewnętrzne
Trwałe i antypoślizgowe
Chodnik
Wysoka odporność na wilgoć
Kluczowe cechy materiałów
Korzyści z zastosowania mikrobetonu
Kolorystyka
Posadzki polimerowo-cementowe można koloryzować na dwa sposoby:
Barwienie masy
Dodanie pigmentów bezpośrednio do masy polimerowo-cementowej.
Kolorystyka przedstawiona poniżej.
Barwienie chemiczne
Barwienie wykonuje się poprzez spryskiwanie już utwardzonej posadzki polimerowo-cementowej i pozwala na uzyskanie efektów paneli drewnianych, kamieni naturalnych itd.
Masz dość spękanych płytek? Paneli o słabej trwałości, które nie podlegają renowacji? Możesz się z nimi pożegnać!
Zapoznaj się z naszymi nowoczesnymi posadzkami z żywic epoksydowych.